Ziadin Sela pozitiv me COVID-19

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, nëpërmjet një statusi në fejsbuk mbrëmjen e sotme ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai shkruan se është mirë klinikisht pa ndonjë shqetësim, por duhen respektuar protokollet mjekësorë dhe duhet të vetëizolohet për ca ditë. Në fund apelon për kujdes për të gjithë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

23 thoughts on “Ziadin Sela pozitiv me COVID-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *