Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 13 gradë

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, nëpër vendet malore me reshje të dëborës. Paradite do të jetë më me diell, do të fryjë erë e përforcuar në pjesët jugore dhe përgjatë Vardarit. Temperatura minimale do të ulëte në -2 deri në 6 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij prej 3 deri në 13 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

18 thoughts on “Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 13 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *