Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 14 gradë

Moti në vendin tonë do të jetë me vranësira mesatare, të përkohshme. Gjatë ditës në male dhe në disa vende më të larta do të ketë reshje të borës. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 6 deri në 14 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 14 gradë

  • 09/19/2021 at 23:18
    Permalink

    980857 463238As far as me being a member here, I wasnt aware that I was a member for any days, in fact. When the article was published I received a notification, so that I could participate inside the discussion with the post, That would explain me stumbuling upon this post. But were surely all members inside the world of tips. 523143

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *