Ora policore do vazhdon, nesër diskutohen kufizimet e reja

Ora policore do të vazhdohet. Do të zgjasë nga ora 10:00 deri në 5 të mëngjesit, si më parë, dhe do të ketë diskutime shtesë gjatë javës nëse do të jetë e nevojshme të shtrëngohen masat njofton faktor.mk

Nëse keni nevojë për një mundësi për të shtrënguar masat është të shkurtoni orët e punës të ambienteve të hotelierisë dhe të zgjasni shtetrrethimin.

Vendimi për orë policore, i cili u mor më 5 Mars, përfundoi nesër në orën 5 të nesërme. Vendimi i ri për zgjatjen e kohëzgjatjes së këtij kufizimi do të paraqitet sot nga Komisioni për Sëmundjet Infektive në Qeveri. faktor/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

90 thoughts on “Ora policore do vazhdon, nesër diskutohen kufizimet e reja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *