Një bombol gazi shpërtheu në një shtëpi në Matejç – tre persona në kujdes intensiv në Klinikë

Bombola e gazit shpërtheu në një shtëpi verore në fshatin Matejce në komunën e Lipkovës, informon TV21.

Sipas informacionit fillestar, 6 persona të moshës 30 deri 40 vjeç u plagosën.

Spitali i Kumanovës i tha TV21 se 3 persona janë në kujdes intensiv, dmth kirurgji plastike dhe 3 në spitalin e qytetit.

Aksidenti ndodhi në një shtëpi verore, jashtë fshatit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

95 thoughts on “Një bombol gazi shpërtheu në një shtëpi në Matejç – tre persona në kujdes intensiv në Klinikë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *