Princi arab i dhuron Shqipërisë vaksina ruse kundër Covid-19

Kanë mbërritur në Shqipëri 10 mijë doza të vaksinës ruse “Sputnik V”. Dy ministrat e qeverisë Rama, Ogerta Manastirliu dhe Arben Ahmetaj thanë se këto vaksina janë dhuratë nga Princi i Kurorës së Emirateve të Bashkuara, Muhammed Bin Zayed.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Princi arab i dhuron Shqipërisë vaksina ruse kundër Covid-19

 • 10/04/2021 at 23:50
  Permalink

  90908 381230Just wanna comment that you have a quite good web site, I the style and style it really stands out. 381792

  Reply
 • 08/02/2021 at 06:16
  Permalink

  Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *