Përsëri rritje të të infektuarve, dje 1 264 raste me COVID dhe 29 viktima

Nuk ulen infektimet e reja në vend, po ashtu edhe numri i viktimave mbetet i lartë. Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 897 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1 264 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit janë shënuar edhe 29 viktima duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 3 574 viktima. Gjatë ditës së sotme janë shëruar edhe 722 persona. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Përsëri rritje të të infektuarve, dje 1 264 raste me COVID dhe 29 viktima

  • 10/17/2021 at 11:56
    Permalink

    756851 23827Really good style and great content material , absolutely nothing else we want : D. 311720

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *