Aksion anti-drogë, bastisje të mëdha në disa rajone të Shkupit

Policia po zhvillon një aksion të madh kundër drogës në disa rajone të Shkupi. Burime të Alsat njoftojnë se bastisje po zhvillohen në Çair, Gazi Babë, Gërçec të Sarajit dhe Hasanbeg. Aksioni po vazhdon ndërsa deri më tani ka disa të arrestuar. alsat/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Aksion anti-drogë, bastisje të mëdha në disa rajone të Shkupit

 • 10/18/2021 at 14:06
  Permalink

  914789 58374Very good day! This post could not be written any much better! Reading this post reminds me of my previous room mate! He always kept chatting about this. I will forward this write-up to him. Fairly certain he will have a great read. Thanks for sharing! 450846

  Reply
 • 10/07/2021 at 20:15
  Permalink

  805311 418220Hey, you used to write wonderful, but the last couple of posts have been kinda boringK I miss your great writings. Past couple of posts are just a bit out of track! come on! 313050

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *