Moti me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri në 12 gradë

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryj erë mesatare nga drejtimi veriperëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -9 deri në -1 ndërsa ajo e ditës prej 7 deri në 16 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla dhe erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në -5 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 12 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *