Moti kryesisht me diell dhe vranësira lokale

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira lokale, transmeton Alsat. Do të fryjë një erë e lehtë deri mesatare nga veriperëndimi. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -3 deri 4, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 13 deri 21 gradë Celsius.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

26 thoughts on “Moti kryesisht me diell dhe vranësira lokale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *