Filipçe: Ka ende shtretër të lirë për sëmurët me Kovid

Ministri i Shëndetësisë Filipçe tha se ka ende shtretër të lirë në të gjitha spitalet e vendit për pacientët me Kovid dhe nuk ka nevojë për panik. Filipçe siguroi se shtretër të lirë ka edhe në qytet ku më shumë kjo valë ka goditur, si Kumanova, Shtipi, Strumica, Velesi, Tetova, Gostivari, etj. Ai tha se ndodhemi në situatën e para 5 muajve, në nëntor të vitit të kaluar, ku ka pasur një valë të tillë me shumë të infektuar dhe shumë shtrime, por e kemi kaluar edhe atë. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Filipçe: Ka ende shtretër të lirë për sëmurët me Kovid

  • 10/01/2021 at 13:33
    Permalink

    871977 542123You should participate in a contest for probably the greatest blogs on the web. I will recommend this internet website! 27442

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *