Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri në 21 gradë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli, në pjesët perëndimore me kushte për shi të dobët lokal. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare ndërsa përgjatë Vardarit herë pas here erë përforcuar nga drejtimi verior dhe veriperëndimor. Temperatura minimale do të lëvizë nga -1 në 6, ndërsa maksimalja nga 13 në 21 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri në 21 gradë

  • 10/09/2021 at 06:01
    Permalink

    331387 124033This is a terrific web site, could you be interested in performing an interview about just how you created it? If so e-mail me! 261048

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *