Nga mesnata lirohen derivatet e naftës

Lista e Çmimeve të Reja:

Eurosuper BS-95: 66 denarë për litër.

Eurosuper BS-98: 68 denarë për litër.

Vaji ekstra i lehtë: 44,5 denarë për litër

Eurodizeli: 55 denarë për litër.

Ulja e derivateve që do të hyj në fuqi nga mesnata e sotme dhe do të zgjasë deri të hënën e ardhshme.
Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *