Pendarovski: Pamjet e vaksinimit në Serbi, janë një turp për vendin tonë

Pamjet e para në serbi për vendin tonë janë një turp për ne. Ne duhet t’u sjellim vaksinat qytetarëve në vendin tonë dhe jo të shkojmë ne në Serbi. Falënderojmë Serbinë për atë që po bën për vaksinimin e qytetarëve tanë, por kjo nuk shkon. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *