Firmoset memorandum për korridoret 8 dhe 10D

Qeveria dhe kompania amerikane Bechtel Enka kanë nënshkruar memorandum mirëkuptimi, për ndërtimin e korridoreve 8 dhe 10D në vendin tonë. Me këtë memorandum, kompania Bechtel Enka do të marrë përsipër të gjithë procedurat për ndërtimin e autostradave në korridoret 8 dhe 10, nga projektimi dhe deri në realizimin e plotë të ndërtimeve. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

24 thoughts on “Firmoset memorandum për korridoret 8 dhe 10D

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *