Parashikimi i motit për sot

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare, përkohësisht e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 5 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 14 deri në 23 gradë Celsiusë.
Në Shkup moti do të jetë me vranësira të vogla dhe me erë mesatare veriore. Temperatura minimale do të ulet në 5 ndërsa ajo maksimale do të arrij në 20 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Parashikimi i motit për sot

  • 10/16/2021 at 03:55
    Permalink

    748156 256225Nice read. I just passed this onto a buddy who was performing some research on that. He just bought me lunch since I located it for him! Thus let me rephrase: Thanx for lunch! 726758

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *