Lajm i mirë”/ Rama: Brenda prillit edhe 23 mijë doza të tjera Pfizer

Brenda javëve të prillit edhe 23 mijë doza të tjera Pfizer”, shkruan kryeministri përmes një postimi në rrjete sociale.

Rama shprehet se sezoni turistik do të lehtësohet me se s’bën dhe Shqipëria do të ngjitet shpejt në shkallët e klasifikimit në Europë.

Postimi i plotë në “Facebook”:

“LAJM I MIRË

Brenda javëve të prillit edhe 23 mijë doza të tjera PFIZER

*Ne do ta lehtësojmë sezonin turistik me se s’bën; do të ngjitemi shumë shpejt në shkallët e larta të klasifikimit në Europë, për volumin e vaksinimit; do ta nxjerrim jashtë Armikun e Padukshëm më shpejt se shumë të tjerë në kontinentin tonë”. tch/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

147 thoughts on “Lajm i mirë”/ Rama: Brenda prillit edhe 23 mijë doza të tjera Pfizer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *