Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 22 gradë

Gjatë ditës së sotme moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme shiu, sidomos pasdite dhe gjatë natës. Në disa vende, reshjet do të jenë të rrëmbyeshme dhe të ndjekura nga shtrëngata lokale dhe erë e fuqishme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 9 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 16 deri në 22 gradë Celsius. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 22 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *