Moti me vranësira dhe i ftohtë, temperatura maksimale deri në 13 gradë

Moti me vranësira dhe i ftohtë dhe me reshje shiu, në male dhe në pjesët më të larta të vendit reshjet do të jenë me dëborë. Reshje më të dendura do të jenë në pjesët perëndimore të vendit, posaçërisht përgjatë Vardarit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 5 deri në 13 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti me vranësira dhe i ftohtë, temperatura maksimale deri në 13 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *