Shqipëri/ Ulen ndjeshëm shifrat, Ministria e Shëndetësisë: 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë shëruar 604 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 95,035 që nga fillimi i epidemisë.

Aktualisht në spitalet COVID në Tiranë dhe tre spitalet rajonale po trajtohen 256 pacientë, 19 në terapi intensive, nga të cilët 6 pacientë janë të intubuar.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Shqipëri/ Ulen ndjeshëm shifrat, Ministria e Shëndetësisë: 141 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit

 • 04/16/2021 at 22:14
  Permalink

  I have recently started a web site, the information you offer on this site has helped me tremendously. Thank you for all of your time & work.

  Reply
 • 04/16/2021 at 11:43
  Permalink

  Dead pent subject material, thanks for selective information. “The bravest thing you can do when you are not brave is to profess courage and act accordingly.” by Corra Harris.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *