Moti sot i ndryshueshëm, temperatura maksimale deri në 14 gradë

Moti sot paradite do të jetë i ndryshueshëm, në pjesën jugperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të dobëta të borës. Gjatë ditës me diell dhe me vranësira të vogla. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrin nga 6 deri në 14 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti sot i ndryshueshëm, temperatura maksimale deri në 14 gradë

  • 04/16/2021 at 12:17
    Permalink

    I believe other website proprietors should take this website as an example , very clean and good user genial pattern.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *