Prokuroria kryen bastisje në shtëpinë e Rashkovskit

Prokurorja për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit, Villma Ruskovska ka konfirmuar për “360 gradë” se po mblidhen prova si pjesë e procedurës para-hetimore për rastin e prokurorimit të softuerit për siguri në trafik, transmeton Alsat. Bastisje po kryhen në kompaninë “Inovka Group”, kompani kjo nga e cila Qeveria siguroi softuerin, por edhe në shtëpinë e ish sekretarit të përgjithshëm, Dragi Rashkovskit. Ndryshe, për prokurorimin e softuerit në vlerë prej rreth 81.000 softueri ishte angazhuar vetë Rashkovski. Alsat/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Prokuroria kryen bastisje në shtëpinë e Rashkovskit

 • 04/16/2021 at 21:10
  Permalink

  Hello there, You have done a great job. I’ll definitely digg it and personally suggest to my friends. I am sure they will be benefited from this website.

  Reply
 • 04/16/2021 at 16:06
  Permalink

  What i do not understood is in truth how you are now not really a lot more neatly-favored than you might be now. You’re so intelligent. You realize thus considerably in relation to this subject, made me for my part imagine it from a lot of various angles. Its like women and men don’t seem to be involved until it’s something to do with Woman gaga! Your individual stuffs excellent. At all times deal with it up!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *